Zonaubytovani

Penzion Tony - Lázně Bohdaneč. Penzion Tony - Beroun, Chata - Hředle

Penzion Tony – Lázně Bohdaneč

+420 602 843 710 penziontony@seznam.cz www.penzion-laznebohdanec.cz

Penzion Tony se nachází u centra poklidného lázeňského městečka Lázní Bohdaneč, pokud chcete strávit klidnou dovolenou v lázních či naopak chcete strávit čas aktivně je náš penzion právě to co hledáte.

Penzion nabízí návštěvníkům ubytování v pokojích s vlastním soc.zařízením, koupelnou se sprchovým koutem,WC. Je možné využít zahradu za objektem, a sezení v altánu s grilem. O dobré jídlo se postará kuchyň, v níž si návštěvníci mohou cokoli sami uvařit.Pokud však návštěvníci neholdují vlastní kuchyni, mohou se vypravit za kvalitním jídlem do místních restaurací nebo nedalekého krajského města Pardubice, do nějž je možné zavítat také pravidelnou trolejbusovou linkou. O sportovní a kulturní vyžití se postarají samotné Lázně Bohdaneč. Lázeňské město nabízí například golfové hřiště, řadu turistických a cyklostezek, velké množství rybníků a hippoturistiky. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že v našem Penzionu Tony  budete spokojeni.
 

Jednolůžkový pokoj - 550,- Kč za pokoj

Dvojlůžkový pokoj – 1100,- Kč za pokoj

Třílůžkový pokoj - 1600,- Kč za pokoj

V případě že není vytížen celý pokoj je cena za osobu a noc 700 Kč.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH, bez lázeňského poplatku obci 21,- za osobu a den.

PENZION TONY se nachází 5 min od centra náměstí Lázně Bohdaneč, směr Kutná Hora, Přelouč. Léčebné lázně Bohdaneč leží v Polabské nížině 8km od Pardubic,se kterými jsou spojeny s městskou trolejbusovou dopravou. Penzion TONY: Přízemí nabízí společenskou místnost s televizí a plně vybavenou kuchyň,vchodem na zahradu.  Pokoje jsou standardně vybavené (lůžka,šatní skříně, laděné do borovice,TV) Pokoje s vlastním soc.zařízením, koupelna se sprchovým koutem,WC. Je možné využít zahradu za objektem, a sezení v altánu s grilem.

Penzion nabízí internet (wi-fi) zdarma.

Penzion Max. 15 osob

Pokoj č.1, č2. se nachází v přízemí penzionu. Pokoj č.1 Třílůžkový s příslušenstvím Pokoj č.2 Dvojlůžkový s příslušenstvím Pokoj č.3, č.4, č.5,6 se nachází v prvním patře Pokoj č.3 Dvojlůžkový s příslušenstvím Pokoj č.4 Třílůžkový+ přistýlka s příslušenstvím Pokoj č.5 Třílůžkový s příslušenstvím Pokoj č.6 Dvojlůžkový s příslušenstvím Stravování Stravování není zahrnuto v ceně ubytování, společná vybavená kuchyně v přízemí- dvě lednice, mikrovlnka,myčka, el.sporák.

Energie

Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu.

Okolí

Městečko Lázně Bohdaneč leží v polabské nížině 8 km severozápadně od Pardubic a má cca 3 000 obyvatel. Lázeňská historie sahá do r. 1897, kdy zdejší rodák Jan Veselý začal využívat blízká bohatá ložiska rašeliny k léčebným účelům. V roce 1913 byl uveden do provozu nově vystavěný pavilon Gočár a byly zřízeny sluneční a vzdušné lázně. V dalším období dochází k dalšímu rozvoji a věhlasu těchto lázní. Lázeňství založení slatinných lázní v roce 1897, rozsáhlé ložisko kvalitní slatiny. Její pomocí se zde léčí nemoci pohybového ústrojí a různá zánětlivá onemocnění. V  Lázních Bohdaneč se nachází věhlasné lázeňské zařízení s kouzelnými kolonádami a lázeňskými budovami obklopenými zelení, které je vyhledávaným místem zdraví,odpočinku blahodárného klidu. Hipoturistiku nabízí jezdecký oddíl TJJ Pegas nebo WESTERN RANČ vyjížďky na koních. Rybníkařství umožňuje sportovní rybaření, Bohdanečský rybník a rybník Matka. Opatovický kanál v jeho rákosinách a na loukách hnízdí vzácné vodní ptactvo vyskytují se tu chráněné druhy vodních a slatinných rostlin. Mikroregionem Bohdanečsko vedou cyklistické trasy, “Podél Opatovického kanálu“( č.4039,4040,4041,4272,-4276), které navazují na Labskou stezku.Romantická zákoutí lákají k cyklistickým výletům Golfové hřiště je velmi citlivě zasazeno do zajímavé přírodní lokality v těsné blízkosti Lázní Bohdaneč a nabízí skutečně sportovní zážitek. Hřiště patři k nejnáročnějším v České republice (CR 73, SR 129 ), je ale projektováno tak, aby bylo "milosrdné" pro hráče s vysokým HCP a jeho obtížnost se zvyšuje pro hráče s nízkým HCP. V Pardubickém kraji je velký výběr hradů a zámků, které lze navštívit.