Zonaubytovani

Penzion Tony - Lázně Bohdaneč. Penzion Tony - Beroun, Chata - Hředle

Chata Hředle

602 843 710 info@zonaubytovani.cz Chata se nachází v chráněné krajinné oblasti Křivoklátských lesů. Je tu bezpočet možností sportovního, kulturního i společenského vyžití, krásných pěších procházek a výletů na kole do přírody, možnost koupání (koupaliště, potok) a sportování. Přímo v obci je možnost nákupu v místním obchodě a posezení ve dvou hospůdkách. (vzdálenost od chaty cca 500 m) Zděná chata se nachází na vlastním oploceném terasovitém pozemku, který z jedné strany přímo sousedí s lesem.

Věříme, že s dovolenou u nás budete nadmíru spokojeni !

Chata Hředle je umístěna na okraji obce v chatové osadě. Hlavní vchod je přístupný přes balkon na boku objektu. Vstupuje se přímo do obytné místnosti A ( rozkládací pohovka, stůl, židle, zrcadlo). V rohu místnosti najdeme kuchyňský kout (linka, lednice) a dveře do sociálního zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Po schodech se vystoupá do patra, kde je obytná místnost B (pohovka,televize konferenční stolek, skříňky, křeslo,) s východem na balkon, kde je možné posezení. Z místnosti vedou strmé schody do podkroví k ložnici A ( 2lůžka, noční stolek, lampička) a ložnici B (3 lůžka).stolečky. Suterén tvoří hospodářské místnosti, které jsou klientům nepřístupné. Chata stojí ve svažitém terénu na zatravněném pozemku. Aby byla možnost posezení pod širým nebem, je vedle chaty vybudována terasa a na ní je umístěno i stabilní ohniště, houpačka a k dispozici je také plastový zahradní nábytek, přenosný gril. Příjemné prostředí tvoří okolní les.

U chaty je parkování pro 3 auta.

Chata je pro 5- 8 lidí

Stravování: vybavený kuchyňský kout - linka, dřez,elektrický sporák,lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba Hředle je malá obec nedaleko města Zdice(okres Beroun) prakticky přiléhající ke vzácné památce - hradu Žebrák. Tato památka není jediné, co je v okolí k vidění. Region je nasycen dalšími vzácnými památkami a neobvyklými přírodními zajímavostmi (lesy Křivoklátska, Jeskyně Koněprusy, Svatý Jan)

Objekt je nutné si rezervovat celý!

Cena za objekt je 1300,- Kč  / noc

Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Okolí

Hrady: Točník (Žebrák), Zbiroh, Karlštejn, Křivoklát Koněprusy - krasové jeskyně, Zámky: Hořovice, Dobříš, Zbraslav, Nižbor Příbram - hornické muzeum, dostupnost Prahy, Svatý Jan pod Skalou - vyhlídka, Malá a Velká Amerika, koně (10 km) Koupání  Aquapark a plavecký areál Hořovice - 7 km - vzdušně Tipsport laguna - Beroun - Křivoklátsko a Rakovnicko - 13,6 km - vzdušně Aquapark Příbram - Příbram – Brdy -26,2 km - vzdušně Další koupání: koupaliště (nádrž) v místě, koupaliště Zdice (6 km), Beroun - aquapark Laguna (12 km) Ostatní sporty  FSB Centrum - Squash - Králův Dvůr - Křivoklátsko a Rakovnicko - 10,6 km - vzdušně ParaklubSkyteam - Adrenalinové sporty  - Neumětely - Křivoklátsko a Rakovnicko - 10,8 km - vzdušně